Sprzedaż & Serwis

Instalacja & Serwis

Instalacja

Inżynierowie INNOVATEST zainstalowali setki twardościomierzy na świecie.Możesz liczyć na nasze wsparcie w bardzo sensownych cenach.

Nasz serwis posiada głowice pomiarowe oraz wzorce twardości. Końcowe testy zostaną wykonane w Państwa obecności. Daje to pewność, iż urządzeni pracuje prawidłowo, zostało prawidłowo zainstalowane i spełnia specyfikację.

Relokacja Twojego urządzenia

Twardościomierze to bardzo wrażliwe urządzenia. Muszą zostać zainstalowane na stabilnym stole, w pomieszczeniu wolnym od wibracji. Po instalacji twardościomierz nie może zostać po prostu przeniesiony w inne miejsce, bez zachowania odpowiednich środków ostrożności. Nasz doświadczony zespół inżynierów może doradzić, w jaki sposób przenieść urządzenie w inne miejsce. Najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie im przygotowania szczegółowego planu przetransportowania, ponownej instalacji, kalibracji i certyfikacji twardościomierza.

Calibration

Możesz liczyć na szerokie doświadczenie serwisu INNOVATEST® przy corocznej kalibracji Państwa urządzeń do badania twardości. Referencyjne urządzenia pomiarowe zgodne z międzynarodowymi normami, takimi jak ISO i ASTM, stanowią część naszych zestawów kalibracyjnych. Nasza kalibracja, która obejmuje ewentualnie wymagane regulacje, zapewnia wiarygodne wyniki badań. Bądź pewien!


Serwis & konserwacja

Zredukuj możliwe ryzyko związane z przestojami w pracy. Usługa INNOVATEST® jest dostępna do regularnego sprawdzania i standardowej konserwacji każdego z naszych urządzeń do badań twardości, niezależnie od lokalizacji.

Regularny serwis pozwoli uniknąć nieprzewidzianych niespodzianek. W tym samym czasie nasz serwis może dokonać aktualizacji jeżeli są one dostępne. Jeśli pomimo regularnego serwisu i dobrej konserwacji urządzenie nie pracuje prawidłowo, możesz liczyć na to, że nasz Serwis będzie dostępny. (Patrz również nasze ogólne warunki sprzedaży).

► W przypadku pytań, skontaktuj się z naszym Działem Technicznym.

EU PL