Sprzedaż i serwis

Dostosowanie do potrzeb klienta

Dostosowanie oprogramowania

Na wstępnym etapie zainteresowania naszymi urządzeniami zespół sprzedaży zbiera niezbędne informacje, aby zaproponować klientowi produkt dostosowany do jego indywidualnych potrzeb. Nie wahaj się i poproś o przedstawienie indywidualnych rozwiązań zarówno w zakresie sprzętu, jak i oprogramowania. Współpracując ściśle z naszymi klientami, stworzymy właściwą konfigurację sprzętu i dobierzemy odpowiednie funkcje oprogramowania do konkretnych zastosowań.


Dostosowanie sprzętu i oprogramowania

Firma INNOVATEST® wypracowała już wiele indywidualnych rozwiązań urządzeń do specjalnych zastosowań. Przekładem jest badanie komponentów o nieregularnych kształtach, takich jak wały korbowe i wały rozrządu.

Projektujemy też specjalne uchwyty do utrzymywania próbek w idealnej pozycji. Nasze urządzenia mogą być wyposażone w zmotoryzowane wrzeciona, stoliki obrotowe i systemy uchylne, ponieważ pozycjonowanie badanych próbek przez roboty staje się już dziś codziennością.
 

► Jeśli masz pytania związane z niestandardowym sprzętem lub oprogramowaniem, skontaktuj się z naszym działem technicznym.

EU PL