Sprzedaż i serwis

Sprzedaż i Serwis

Serwis i pomoc techniczna

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej porady lub pomocy związanej z dowolnym z naszych produktów, skontaktuj się z działem obsługi klienta INNOVATEST®. 

W wielu przypadkach dział obsługi klienta może od razu odpowiedzieć na wszystkie pytania lub szybko i sprawnie rozwiązać każdy problem

Indywidualne rozwiązania

Na wstępnym etapie zainteresowania naszymi urządzeniami zespół sprzedaży zbiera niezbędne informacje, aby zaproponować klientowi produkt dostosowany do jego indywidualnych potrzeb. Nie wahaj się i poproś o przedstawienie indywidualnych rozwiązań zarówno w zakresie sprzętu, jak i oprogramowania. Współpracując ściśle z naszymi klientami, stworzymy właściwą konfigurację sprzętu do konkretnych zastosowań.

Sprzęt

Twardościomierze to bardzo wrażliwe urządzenia. Muszą zostać zainstalowane na stabilnym stole, w pomieszczeniu wolnym od wibracji. Po instalacji twardościomierz nie może zostać po prostu przeniesiony w inne miejsce, bez zachowania odpowiednich środków ostrożności. Nasz doświadczony zespół inżynierów może doradzić, w jaki sposób przenieść urządzenie w inne miejsce. Najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie im przygotowania szczegółowego planu przetransportowania, ponownej instalacji, kalibracji i certyfikacji twardościomierza.

Pomoc techniczna

Szkolenie z obsługi, interfejs użytkownika, testy na próbkach. Oferujemy szkolenia dla każdego urządzenia w naszym centrum treningowym. Jedno lub dwudniowy kurs możemy przeprowadzić w Państwa siedzibie po instalacji urządzenia. Alternatywnie proponujemy również szkolenie w siedzibie INNOVATEST Europe w Holandii.

Wynajem sprzętu

W wielu przypadkach firma INNOVATEST® może zaoferować Państwu sprzęt do wynajęcia, jeśli opcja zawarcia krótkoterminowej lub długoterminowej umowy najmu jest bardziej korzystna niż zakup sprzętu. W szczególności oferujemy opcje wynajmu dla szerokiej gamy urządzeń podręcznych lub opcje leasingu dla szerokiej gamy twardościomierzy warsztatowych.

EU PL