Rozwój produktu

INNOVATECH – Centrum Badawczo-Rozwojowe firmy Innovatest

Centrum jest usytuowane w południowej części Holandii, niedaleko uczelni technicznych w Akwizgranie i Eindhoven oraz Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Zuyd. 
T
o właśnie stąd wywodzą się nowe konstrukcje, nowe technologie, najnowocześniejsze urządzenia oraz systemy do wizualnej analizy odcisku wykorzystywane w twardościomierzach.

Nad rozwojem produktu i poszukiwaniem nowatorskich rozwiązań upraszczających procedury badania twardości materiałów pracuje nieustannie zespół inżynierów specjalizujących się w dziedzinie mechaniki, elektroniki i oprogramowania. Zespół badawczo-rozwojowy INNOVATECH tworzy coraz lepsze rozwiązania w dziedzinie sprzętu i oprzyrządowania. 

Wszelkie rozwiązania technologiczne zastosowane w urządzeniach serii NEXUS i NEMESIS zostały stworzone przez naszych doświadczonych inżynierów w centrum badawczo-rozwojowym, a elektronika oraz zaawansowane technologicznie komponenty są produkowane w Holandii przez najlepszych podwykonawców. 

INNOVATECH tworzy innowacyjne technologie przeznaczone do systemów badania twardości materiałów. 

Jednym z celów działania zespołu badawczo-rozwojowego jest też tworzenie rozwiązań niestandardowych. Dzięki temu możemy zbudować twardościomierz spełniający idealnie specyficzne wymagania klienta. 

Aby uzyskać więcej informacji na temat twardościomierzy „tworzonych na miarę”, skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży.

EU PL