O nas

Promocje

Oferty promocyjne

Nasze oferty promocyjne często się zmieniają.
Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych najnowszych ofert promocyjnych, skontaktuj się z naszymi dystrybutorami lub z działem sprzedaży.


Używany sprzęt demonstracyjny

W trosce o naszych klientów i partnerów dystrybucyjnych firma INNOVATEST Europe BV utrzymuje zawsze zestaw ponad 50 urządzeń w swojej globalnej sieci salonów sprzedaży przeznaczonych do celów demonstracyjnych i szkoleniowych. Od czasu do czasu wymieniamy ten sprzęt w naszych salonach, aby zaprezentować w nich najbardziej aktualną ofertę produktów.

Sprzęt używany w salonach sprzedaży jest w wielu wypadkach jak nowy, czasem występują tylko drobne uszkodzenia lakieru. Takie drobne uszkodzenia lub raczej „ślady użytkowania” nie wpływają w żadnym stopniu ani na funkcjonalność, ani na wydajność tego sprzętu. W przypadku chęci zakupu takiego sprzętu „z salonu” po obniżonej cenie, prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży. Cały ten sprzęt jest objęty 12-miesięczną gwarancją.

W przypadku chęci zakupu używanego sprzętu demonstracyjnego po obniżonej cenie prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży.


Wyprzedaż końcówek serii

Modele wychodzące z produkcji. Obecnie nie ma modeli wychodzących z produkcji.


Prosimy skontaktować się z naszym działem sprzedaży, aby otrzymać nasze specjalne oferty promocyjne.

EU PL