O nas

INNOVATEST®

Wyznaczamy nowe granice

Chociaż nasza historia w branży sięga aż do 1890 roku, to najważniejszy przełom i postęp w technologii badania twardości materiałów nastąpił w ciągu ostatnich dziesięcioleci.

Produkty i usługi INNOVATEST – znane i cenione na całym świecie przez naukowców, inżynierów, laboratoria badawcze oraz firmy z branży obróbki metali i tworzyw sztucznych – nieustannie wyznaczają nowe granice w dziedzinie procedur badania twardości.

Profesjonaliści zajmujący się testowaniem i rozwojem produktów polegają na firmie INNOVATEST przy tworzeniu i optymalizacji swoich projektów. Nasze bardzo wydajne urządzenia i oprogramowanie do badania twardości różnych materiałów i komponentów są używane przez inżynierów przeprowadzających próby w laboratoriach na całym świecie.

Bez względu na to, czy potrzebna jest ocena zaawansowanych elementów wykonanych ze stali, stopów metali lub tworzyw sztucznych przeznaczonych do zastosowania w pojazdach do transportu komercyjnego, samolotach lub statkach kosmicznych, mostach, budynkach, w laboratoriach ortopedycznych lub dentystycznych, czy też wymagane jest wprowadzenie procedur testowych dla standardowych części produkcyjnych – rozwiązania do badania twardości firmy INNOVATEST umożliwiają wdrożenie wielu innowacji niezbędnych w szybko zmieniającym się świecie.

Dzięki naszej obecności na całym świecie klienci zarządzający rozbudowanym łańcuchem dostaw mogą uzyskać wiarygodne, porównywalne wyniki testów, niezależnie od lokalizacji.

Nasza nowa seria wystandaryzowanych lub wzorcowych twardościomierzy przeznaczona dla najbardziej wymagających profesjonalistów oraz laboratoriów nie jest już czymś wyjątkowym, ale stała się częścią naszego ogólnego zakresu dostaw.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wiodących twardościomierzy oraz do skorzystania ze wsparcia naszego działu obsługi klienta w zakresie instalacji lub serwisu posprzedażnego.

Dołącz do najlepszych – Polegaj na INNOVATEST!

R.H.J.M. Engbersen
Dyrektor Zarządzający
Prezes Zarządu


hardness-testing-innovatest-europe-hardness-testing

Skontaktuj się z nami

Tytuł:*

EU PL